SĀKUMS
ZIEDOJUMI
IESAKĀM IZLASĪT

Lasīsim Bībeli!

Dieva Svētais Vārds cilvēcei. Caur Svētajiem Rakstiem mūsu Radītājs dod unikālu iespēju katrai cilvēka dvēselei rast atbildes uz visiem dzīves jautājumiem.

"Lūdziet, tad jums taps dots, meklējiet, tad jūs atradīsit, klauvējiet, tad jums taps atvērts."
Lūk.11:9

Der ieskatīties!

Aptaujas
Vai bieži apmeklējat baznīcu?
katru nedēļu
aptuveni reizi mēnesī
dažas reizes gadā
tikai īpašās reizēs
  rezultāti »

Ticot, cerot, mīlot un strādājot!

Sākot ar 1999. gadu baznīcas ēka ir pakļauta nozīmīgiem atjaunošanas darbiem. Cenšoties nepārtraukt dievkalpojumu hronoloģiju, baznīcā veikti dažādi remonta darbi -  uzlikta pagaidu grīda, izremontētas sakristejas un altāra telpas, ieliktas jaunas durvis un veikti daudzi citi kosmētiskie remontdarbi.

Atjaunošanas darbiem turpinoties,  būsim ļoti pateicīgi par ikviena draudzes locekļa un atbalstītāja ieguldījumu, jo kā teicis mūsu Tautas dzejnieks Rainis: "Ir katram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu iet!"

Šobrīd jau ir veikti baznīcas jumta, griestu un logu apsekošanas darbi. Ticam un ceram, ka mīlestībā vienotiem mums izdosies paveikt lielus darbus. Pateicībā mūsu Kungam par visām iespējām, nežēlosim nedz līdzekļus, nedz spēkus un atjaunosim mūsu mīļo dievnamu, lai tas stāvētu cēls un nesatricināms.

Lai svētīgs 2018. gads!

Dievkalpojumi: